راهنمای ثبت درخواست اعتبارسنجی و ارسال نتیجه به شرکت ها و افراد

جهت ثبت درخواست اعتبارسنجی وارد میزانتو شوید و گام هایی که در زیر توضیح داده شده است را طی نمایید.

گام 1: جهت دریافت گزارش اعتبارسنجی خود و به اشتراک گذاری آن با سایر شرکت ها یا اشخاص گزینه «ثبت درخواست اعتبارسنجی» را مطابق شکل زیر از صفحه اصلی میزانتو انتخاب کنید.

گام2: شرکت هایی که مایل هستید نتیجه اعتبارسنجی شما را دریافت نمایند از لیست شرکت ها انتخاب نمایید. سپس چنانچه مایل هستید نتیجه اعتبارسنجی شما به فرد دیگری (حداکثر سه نفر) ارسال شود شماره تلفن همراه او را وارد نمایید. با توجه به اینکه گزینه دریافت نتیجه اعتبارسنجی بصورت پیش‌فرض انتخاب شده است در هر دو حالت، میزانتو نتیجه اعتبارسنجی را به شما نیز نمایش خواهد داد.

گام3: با کلیک روی تکمیل فرآیند اعتبارسنجی وارد صفحه نمایش پیش‌فاکتور می‌شوید، سپس روی پرداخت کلیک کنید.

گام 4: در این مرحله وارد صفحه پرداخت می‌شوید. لطفا توجه داشته باشید که اطلاعات کارت بانکی که در این صفحه وارد می‌کنید حتما با کارت بانکی صفحه پیشین یکسان باشد.

گام 5: پس از پرداخت خلاصه نتیجه اعتبارسنجی خود را مشاهده خواهید کرد. در این صفحه وضعیت پذیرش در هرکدام از شرکت‌های انتخابی به همراه نتیجه ارسال گزارش اعتبارسنجی به شماره موبایل‌های وارد شده نمایش داده می شود. در انتهای صفحه با انتخاب دریافت گزارش می‌توانید گزارش اعتبارسنجی خود را بصورت کامل مشاهده کنید.

در پایان خوب است بدانید که میزانتو تمامی گزارش های اعتبارسنجی شما را در بخش سوابق نگه می دارد و هر زمانی که مایل باشید می توانید از طریق حساب کاربری خود به آن ها دسترسی داشته باشید.