قوانین و مقررات

پلتفرم اعتبارسنجی میزانتو که توسط بانک سامان پیاده‌ سازی شده است، تحت قوانین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و قوانین کلی نظام جمهوری اسلامی فعالیت می‌ کند و انجام هر گونه اقدام غیرقانونی با استفاده از این پلتفرم پیگرد قانونی خواهد داشت.

صحت، کیفیت و زمان بندی در ارائه خدمات منوط به عملکرد صحیح سایر منابع داده است که برخی از آن ها خارج از اختیار میزانتو هستند. لذا، این پلتفرم هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت، کیفیت و زمان بندی آن ها نخواهد داشت.

ورود کاربر به میزانتو، تکمیل اطلاعات، دریافت و ارسال گزارش اعتبارسنجی به شخص ثالث حقیقی یا حقوقی و استفاده از سایر خدمات به معنای آگاه بودن و پذیرفتن قوانین و نحوه استفاده از این خدمات است.

در صورتی که در قوانین و چگونگی ارائه خدمات اعتبارسنجی در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و استفاده مستمر کاربر از این پلتفرم به معنی پذیرش این تغییرات است.

در هر بار ورود کاربر اطلاعات کدملی، شماره موبایل و تاریخ تولد وارد شده و پس از تایید صحت اطلاعات، امکان ورود به میزانتو برقرار می‌ گردد.

کلیک کردن کاربر بر روی هر لینک اعم از درخواست اعتبارسنجی برای خود، ارسال به شرکت‌ ها و سایر خدمات میزانتو به معنی تایید او بر انجام فرآیندی است که بر روی لینک نوشته شده است.

در پلتفرم اعتبارسنجی میزانتو، نتایج ارائه شده، صرفا تا تاریخ درخواست معتبر هستند. لذا در صورت گذشت زمان از تاریخ نتیجه اعتبارسنجی، این پلتفرم هیچگونه مسئولیتی در خصوص اعتبار آن نخواهد داشت.

گزارش اعتبارسنجی به درخواست شخص اعتبارسنجی‌ شونده صادر می‌ شود و این گزارش ها هیچ تضمینی برای دریافت تسهیلات یا دیگر خدمات از سوی بانک‌ ها، موسسات مالی و سایر کسب‌ و کارها ایجاد نمی‌ کند.

انتشار بدافزارهای اینترنتی به منظور سوء استفاده از اطلاعات کاربران پلتفرم اعتبارسنجی، مجاز نبوده و در صورت مشاهده، موضوع از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

واگذاری، فروش و اشتراک گذاری اطلاعات اعتبارسنجی شخص اعتبارسنجی شونده به هر نحوه و با هر ابزاری خلاف قوانین و مقررات پلتفرم اعتبارسنجی میزانتو بوده و متخلف متعهد به جبران کلیه خسارت ‌های وارده به اعتبارسنجی شونده، پلتفرم اعتبارسنجی میزانتو و مراجع ذیصلاح خواهد بود. درخصوص میزان خسارت، تشخیص پلتفرم اعتبارسنجی میزانتو مناط اعتبار می ‌باشد.

هرگونه فعالیت تبلیغاتی علیه پلتفرم اعتبارسنجی میزانتو ممنوع بوده و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد داشت.

ارتباط کاربران

روش ارتباطی کاربران از طریق ارسال سوال یا پیام به صورت متنی در میزانتو یا برنامه ‌های تلگرام یا واتس ‌آپ و دریافت پاسخ کارشناسان می ‌باشد. شماره تماس مربوطه در بخش ارتباط با ما به اشتراک گذاشته شده است.

سفارش و پرداخت

پرداخت هزینه اعتبارسنجی توسط کاربر می‌ بایست با کارت بانکی به نام خود او صورت گیرد، در این مرحله یکبار دیگر هویت کاربر از طریق کارت بانکی بررسی می ‌شود.

اطلاعات محرمانه کارت بانکی هرگز در پلتفرم ذخیره نمی‌ شود و درصورت نیاز هر بار از کاربر گرفته می‌ شود.

در صورت تغییر تعرفه خدمات در طی ارتقاء میزانتو، کاربر مطابق قیمت‌ های جدید از خدمات استفاده می‌ کند.

چنانچه به هر دلیلی، پلتفرم اعتبارسنجی میزانتو قادر به ارائه خدمات نباشد از کاربر هزینه‌ ای دریافت نخواهد شد یا در صورت کسر از موجودی، پس از 48 ساعت به کیف پول کاربر برگشت داده خواهد شد.

پرداخت هزینه ابتدا از موجودی کیف پول و سپس درصورت ناکافی بودن موجودی از طریق پرداخت با درگاه بانک صورت می ‌پذیرد. لازم به ذکر است موجودی کیف پول تنها برای پرداخت‌ های داخل میزانتو قابل استفاده بوده و مقدار شارژ شده قابل استرداد نمی ‌باشد.

سیاست‌های حفظ محرمانگی

تکمیل اطلاعات کاربر در میزانتو، به معنای رضایت کاربر جهت استفاده از این اطلاعات در فرآیند اعتبارسنجی می ‌باشد.

میزانتو می ‌تواند از اطلاعات کاربران به منظورر پشتیبانی و توسعه محصول استفاده نماید. تمامی این اطلاعات نزد میزانتو محفوظ بوده و در اختیار نهاد دیگری قرار نمی گیرد.

حقوق و مالکیت پلتفرم

دامنه «mizanto.com»و خدمات درج شده در پلتفرم اعتبارسنجی میزانتو، شکل ‌های گرافیکی، آیکون ‌ها و کلیه محتوای تولید شده، متعلق به بانک سامان بوده و بدون کسب اجازه کتبی، هر گونه کپی برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع است. مالکیت و منافع تمام حقوق پلتفرم اعتبارسنجی میزانتو و مندرجات آن منحصرا متعلق به بانک سامان است.